Sertifikāti un standarti

CE/UKCA

CE preču zīmi ir izveidojusi Eiropas Standartizācijas komiteja.

CE preču zīmi ir svarīgs marķējums, kas norāda ka produkts ir ticis ražots saskaņā ar Eiropas Savienības likumdošanu un nodrošina produkta brīvu realizāciju visā Eiropas savienībā. Ja uz produkta ir norādīts CE marķējums, tas nozīmē, ka ražotājs ir izpildījis visas standarta prasības tā lietošanai.

Lietojot CE marķējums uz konstrukciju materiāliem ražotājs apstiprina, ka tie ievērotas visi drošības noteikumi, kop rasa Eiropas direktīvas.

AKZ SIA ir sertificēts CE sertificētās produkcijas ražotājs. CE zīme tie piemērota Eiropas tirgiem paredzēto materiālu zīmogā. 

UKCA preču zīme ir svarīgs marķējums, kas norāda ka produkts ir ticis ražots saskaņā ar Apvienotās karalistes likumdošanu un nodrošina produkta brīvu realizāciju visā Apvienotajā Karalistē. Ja uz produkta ir norādīts UKCA marķējums, tas nozīmē, ka ražotājs ir izpildījis visas standarta EN 14081-1:2005+A1:2011 prasības tā lietošanai.

Lietojot UKCA marķējums uz konstrukciju materiāliem ražotājs apstiprina, ka tie ievērotas visi drošības noteikumi, ko prasa EN 14081-1:2005+A1:2011 standarts.

AKZ SIA ir sertificēts UKCA sertificētās produkcijas ražotājs. UKCA zīme tie piemērota Apvienotās Karalistes tirgiem paredzēto materiālu zīmogā. 

 

 

Mūsu sertifikātus varat atrast apmeklējot zemāk norādītās saitēs

CE Visual Strength Graded Softwood Structural Timber sertifikāts

CE Strength graded structural timber with rectangular cross section sertifikāts

UKCA Visual Strength Graded Softwood Structural Timber sertifikāts

UKCA Strength graded structural timber with rectangular cross Section sertifikāts