AKZ Sīkdatņu politika

Spēkā no: 01.09.2022.
Pārskatīts: 01.09.2022.

AKZ Sīkdatņu politika

 

SIA AKZ (AKZ) ir izstrādājis AKZ Sīkdatņu politiku (Politiku), rūpējoties un sargājot Jūsu privātumu un Jūsu personas datus.

  1. Sīkdatņu veidošanas mērķis un tiesiskais pamats

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās teicamu darbību. Apmeklējot šo tīmekļa vietni, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Personas datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija: info@akz.lv

 

  1. Informācija par sīkdatnēm

Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera u.c.) saglabā lietotāja galiekārtā (datorā, mobilajā tālrunī, planšetē) brīdī, kad lietotājs apmeklē tīmekļa vietni, lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai iestatījumus.

Tādējādi ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt viņu un atbilstoši reaģēt ar mērķi uzlabot vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai Jūs personiski identificētu.

 

  1. Sīkdatņu veidi

Atkarībā no to darbības ilguma sīkdatnes var būt pastāvīgas vai sesijas sīkdatnes. Pastāvīgās sīkdatnes paliek Jūsu ierīcē līdz tām noteiktajam termiņam vai līdz brīdim, kad Jūs tās dzēšat.  Sesijas sīkdatnes tiek izdzēstas tiklīdz Jūs aizverat savu tīmekļa pārlūkprogrammu (beidzot pārlūkprogrammas sesiju).

 

  1. Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?

AKZ savā tīmekļa vietnē izmanto tikai obligāti nepieciešamās jeb tehniskās sīkdatnes. Obligāti nepieciešamās sīkdatnes palīdz padarīt vietni lietojamu, aktivizējot pamatfunkcijas, piemēram, navigāciju lapā. Šīs sīkdatnes neievāc personas datus. Tīmekļa vietne nevar pareizi darboties bez šīm sīkdatnēm.

AKZ tīmekļa vietnē tiek lietotas šādas obligāti nepieciešamās sīkdatnes:

Nosaukums

Apraksts

Termiņš beidzas/ derīgas līdz

Has_js

Tiek izmantotas, lai nodrošinātu pareizu vārdu pārnešanu jaunā rindā

Sesija

Cookie-agreed-lv

Piekrišana sīkdatnēm

1 gads

SESS3254e00fcd1643589b57c148178d3c45

Informācija par jaunu sesijas pieslēgumu

Sesija

 

  1. Paziņojums par sīkdatņu lietošanu un izmaiņas sīkdatnēs

Apmeklējot mūsu tīmekļa vietni, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas obligāti nepieciešamās sīkdatnes.

Mainīt vai atsaukt savu piekrišanu Jūs varat, izmantojot savas pārlūkprogrammas iestatījumus. Ja Jūs vairs nevēlaties saņemt sīkdatnes, Jūs varat izmantot savas tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus, lai akceptētu, noraidītu vai dzēstu sīkdatnes. Turklāt Jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu tā, lai visas sīkdatnes tiktu noraidītas vai arī sīkdatnes izmantošanas gadījumā tiktu nosūtīts brīdinājums. Vairāk informācijas par sīkdatnēm, tostarp sīkdatņu pārvaldību, izmantojot savas pārlūkprogrammas iestatījumus, varat atrast šeit: https://www.aboutcookies.org/.

 

  1. Izmaiņas politikā

AKZ jebkurā brīdī var veikt izmaiņas Politikā bez iepriekšēja brīdinājuma.

 

SIA AKZ valdes loceklis
Uldis Asars